Motolský Mikuláš – pondělí 5. 12. 2022

Už tradičně k nám na začátku prosince zavítá Mikuláš s čerty a anděli. Tentokrát se pondělí 5.12. od 17.30 hodin objeví hned tři party Mikulášů. Uhádnete, který je ten pravý? Máte-li o setkání s Mikulášem zájem, nezapomeňte si svůj čas rezervovat v tomto formuláři: https://forms.gle/jqJHCxQDDpPWFK9S8
Rezervační systém spustíme v neděli 27.11. v 18 hodin!
Na Vaše děti se budou letos těšit hned tři sousedské party Mikulášů, čertů a andělů!
1. skupina bude v zahradě MŠ Sluníčko (vstup od bývalé pizzerie Justýna), 2. skupina bude u „uměleckého chodníčku“ na rohu ulic Hennerova a Brdlíkova a 3. skupina bude na prostranství před dětskou onkologií FNM. Mapka zde: https://mapy.cz/s/loduloteke

Do poznámky uveďte jména a věk svých dětí, jejich hříchy a pochvaly (cca 3 od každého) a stupeň strašení pro čerta (1=hodný čert, 5=peklo).
Pro děti máme opět připravenou jednotnou nadílku jako minulý rok. To, co jim chcete dát navíc, připravte doma. Donesené nadílky z organizačních důvodů nebudeme nadělovat.

Dobrovolný příspěvek na organizaci, balíčky a kostýmy ve výši min. 100 Kč na dítě prosím zanechte v pokladničkách na místě a nebo zašlete na spolkový účet: 2001748394 / 2010.

Těšíme se na viděnou!

V případě dotazů se obraťte na mail: vaclavkulda@centrum.cz nebo na tel.: 775 188 629

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *