Naše vystoupení na zastupitelstvu ohledně rušení Kulturního centra Poštovka

Už řadu měsíců bojujeme za to, aby aktivity z Kulturního centra Poštovky mohly plynule přejít do Sokolovny. Nelíbí se nám, že by se všechny aktivity, které teď v Poštovce jsou pro děti i seniory, nejdříve zrušily, a pak pracně budovaly znovu.

Dnes vystoupila Šárka Malá ze Sousedského spolku Homolka-Motol na zastupitelstvu:

1 thought on “Naše vystoupení na zastupitelstvu ohledně rušení Kulturního centra Poštovka

  1. Doporučuji si tuto interpelaci Šárky Malé z našeho spolku na zastupitelstvu Prahy 5 skutečně pustit. Šárka a další sousedé už několik měsíců vedou boj o zachování činnosti Kulturního centra Poštovka pro naše děti. To, co předvádí současná radnice, která ho hodlá předčasně zrušit, je velmi smutné. Ale Šárka jim velmi elegantně, věcně a jasně ukázala jejich neschopnost. Kauza stále pokračuje a nadějě na řešení díky naší aktivitě tady je.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *