Oživujeme sokolovnu v Motole. Přidejte se k nám!

Dámy a pánové, milí sousedé, přijďte ve středu 20. března v 18 hodin do Pizzerie Justina (Kudrnova 4A). Zahajujeme tam veřejnou debatu nad
využíváním sokolovny v Motole naší komunitou.

Podařilo se nám totiž na Magistrátu Prahy otevřít možnost provozování sokolovny přímo naší komunitou nebo minimálně ve spolupráci s ní.

Chceme, aby se sokolovna opět stala společenským centrem Motola a Homolky, aby fungovala jako náš prostor a byla nám k dispozici pro sportovní a kulturní aktivity.

Chceme dát prostor každému z Motola a Homolky, každému sousedovi a sousedce, aby se do oživování sokolovny mohli zapojit.

Přijďte proto ve středu 20. března v 18 hodin do Pizzerie Justina (Kudrnova 4A).

Srdečně zve,

Sousedský spolek Homolka-Motol

1 thought on “Oživujeme sokolovnu v Motole. Přidejte se k nám!

  1. Jsem pro zachování Sokolovny. Jelikož se MČ Praha 5 či Magistrát (nevím, přesně) chystá ukončit činnost/poskytovat prostory MC Poštovka, které využíváme s dcerou k mimoškolní činnosti. Bylo fajn, mít možnost nějakého jiného místa setkávání, pořádání kulturních akcí, aj.
    Bydlíme v nové části Motola – ul. Jeřabinová a to už od roku 2008 a sousedském spolku jsme se dozvěděli až nyní v březnu 2019. Rádi využíváme všechna hřiště ve starém Motole, která loni prošla rekonstrukcí.
    Petici přijdu podepsat do pizzerie.
    Přeji vám mnoho úspěchů.
    Jana Kuberová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat